Jak co roku w naszej szkole, w przeddzień rozdania świadectw spotykamy się całą społecznością na „Dniu Sukcesu”. Podczas tego święta nagradzani są uczniowie w wielu kategoriach naukowych i sportowych, a także za umiejętności i wiedzę pozaszkolną. W tym dniu doceniamy uczniowski wysiłek nie tylko wymierzany ocenami szkolnymi.
Podobnie było w czwartek, 25 czerwca br., gdy w holu przy dźwiękach „We are the Champions” zgromadzili się najpierw uczniowie klas: IV, V i VI, a później VII – VIII. Obydwie części uroczystości rozpoczęli piosenkami: Natalia Witek i Krzysztof Kuster. Nagrody wręczali nauczyciele, opiekunowie oraz panie: dyrektor Marlena Posadzy i wicedyrektor Lidia Stasiak. Uczniowie otrzymali nagrody za nadzwyczajne osiągnięcia przedmiotowe, konkursy szkolne, gminne, wojewódzkie i ogólnopolskie oraz wiedzę o regionie. Były też podziękowania i podarunki za wolontariat, pracę społeczną, działalność teatralną, muzyczną i plastyczną. Imprezę umili członkowie zespołu Ingenium, którzy także – należy podkreślić – osiągnęli wielki sukces artystyczny. Prowadzący i piszący te słowa dziękuje wszystkim nauczycielom za pomoc, a szczególnie paniom: Jolancie Muzalewskiej za oprawę muzyczną, Karolinie Soloch za scenografię i Ewie Wesół za wsparcie organizacyjne.
Tekst: Artur Michalak
Foto: Jakub Cegiełka, Grażyna Pawlak, Małgorzata Bielska - Pingot
