• wykaz uczestników

        • Imienny wykaz uczestników zajęć sportowych judo

          realizowanych w ramach programu „Judo in Schools” Międzynarodowej Federacji Judo

           

          GRUPA 1 – zajęcia w poniedziałek 12:30-13:30 i czwartek 13:30-14:30

           

          1. Zuzanna Pytel

          2. Gabriel Iwański

          3. Jakub Kozdęba

          4. Karina Sałek

          5. Marta Małgorzata Ucińska

          6. Jakub Zasowski

          7. Olaf Kręgowski

          8. Ksawery Rybicki

          9. Kinga Bochnak

          10. Eryk Olszewski

          11. Jakub Jaworski

          12. Amelia Cyran

          13. Patrycja Lindobeja

          14. Kacper Bochnak

          15. Filip Kotłowski

          16. Wiktoria Kowalska

          17. Karol Szpurka

          18. Wiktor Czarniak

           

          GRUPA 2 - zajęcia w poniedziałek 13:30-14:30 i czwartek 14:30-15:30

           

          1. Michał Kuczak

          2. Franciszek Pietrzak

          3. Wojciech Chudzyński

          4. Ksawery Jasiński

          5. Oskar Nebak

          6. Kornel Piwiński

          7. Krzysztof Kuster

          8. Aleksandra Żygulska

          9. Michael Filas

          10. Krystian Andrzejewski

          11. Krystian Bazylak

          12. Miłosz Olszewski

          13. Lena Martek

          14. Milena Łyczywek

          15. Oliwier Kuźniak

          16. Tymon Broda

          17. Julia Woźna

          18. Natalia Witek

          19. Kamil Białecki

          20. Krystian Tubiszewski

          21. Gracjan Marchwiński

           

          GRUPA 3 - zajęcia w poniedziałek 14:30-15:30 i czwartek 15:30-16:30

           

          1. Marcel Sobczak

          2. Oliwia Skubiszewska

          3. Oliwia Fyda

          4. Wiktor Pieczyński

          5. Lil Pawlak

          6. Maja Iglewska

          7. Wiktoria Waszak

          8. Jarosław Boruta

          9. Jessica Osińska

          10. Jakub Kaczmarek

          11. Jakub Najdowski

          12. Jakub Kowalski

          13. Kacper Lindobeja

          14. Wiktor Bujewski

          15. Radosław Kaczmarek

           

           

          Zajęcia odbywają się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie   przy ul. Św. Marcina 11, 2 razy w tygodniu po 1 godzinie