Strona główna
Aktualności
„Wszyscy jesteśmy zwycięzcami…” czyli Dzień Sukcesu w naszej szkole.
2612Jak co roku w naszej szkole, w przeddzień rozdania świadectw spotykamy się całą społecznością na „Dniu Sukcesu”. Podczas tego święta nagradzani są uczniowie w wielu kategoriach naukowych i sportowych, a także za umiejętności i wiedzę pozaszkolną. W tym dniu doceniamy uczniowski wysiłek nie tylko wymierzany ocenami szkolnymi.
Mistrzyni Województwa w lekkiej atletyce – rzut dyskiem
Jedna z pasji Anastazji jest królowa sportu czyli Lekkoatletyka. Zaczynała od sprintów. Potem skoku w dal, wieloskoku. A od 10 miesięcy rozpoczęła przygodę z rzutami: oszczepem, kula i dyskiem podczas zgrupowania na kadrze wojewódzkiej w Olsztynie
Jesienią zdobyła wicemistrzostwo w dysku podczas Mistrzostw Województwa K-P w LA , w kategorii U16 z wynikiem 25 m.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Odwozy w dniu 26.06.2026r.
- godz. 9.50 dla uczniów klas I- III, IV, V i VI
- godz. 12.00 dla uczniów klas VII i VIII
Festyn Rodzinny „Jedynkowa rodzina” za nami!
2616 czerwca nasza szkoła tętniła życiem, śmiechem i wspólną zabawą podczas Festynu Rodzinnego „Jedynkowa rodzina”. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, jak wielką siłą jest nasza szkolna społeczność. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, pracowników, rodziców i uczniów, ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Spotkanie z szubińskim sportem w muzeum.
12W dniach 15, 16 i 18 czerwca uczniowie klas ósmych odwiedzali Muzeum Ziemi Szubińskiej, by oglądać wystawę poświęconą historii szubińskiego sportu. Przewodnikami były panie: Kamila Czechowska i Iwona Kruk. Wystawie towarzyszyły filmy – wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem przyglądali się licznym eksponatom: fotografiom, strojom sportowym, sprzętowi sportowemu zgromadzonymi na wystawie. Na filmach rozpoznawali swoich nauczycieli, sąsiadów i członków rodzin. Słuchając m.in. Doroty Adamczewskiej, Ryszarda Adamczewskiego, Tomasza Kaszewskiego, Kazimierza Krzywdzińskiego, Jarosława Godka, Jacka Woźniaka poznawali ich życiorysy, ale też uczyli się lokalnego patriotyzmu. Wizyty ósmoklasistów w MZSz odbywały się w ramach innowacji pedagogicznej „Świadomy obywatel gminy, powiatu i województwa”.
Gala Laureatów
08.06.2026 r. odbyła się uroczysta gala, podczas której przedstawiciele władz Gminy Szubin na czele z Burmistrzem, wręczali stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.
Na galę zaproszeni zostali:
Gracjan Dropiński, który w bieżącym roku szkolnym uzyskał tytuł laureata w Przedmiotowym Konkursie Kuratoryjnym z Historii oraz tytuł finalisty w Przedmiotowym Konkursie Kuratoryjnym z Matematyki.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych
