• Nagłówek

• MISJA
               Chcielibyśmy poinformować Państwa, że w Naszym mieście grupa entuzjastów sportu w szczególności koszykówki w kategorii dziewcząt powołała do życia w porozumieniu z Urzędem Miasta Szubin Stowarzyszenie Pantery Szubin. To klub sportowy zajmujący się szkoleniem dziewcząt w zakresie podstaw koszykówki, a w konsekwencji nauką gry w koszykówką. Podstawą jest zachęcenie dzieci do aktywności ruchowo-sportowej. Sport to nauka konsekwencji, systematyczności, walki z własnymi słabościami, szacunku dla drugiego człowieka. Chcemy tworzyć miejsce dla Was, tak by stał się sportowym sercem miasta i okolic.
               Wśród naszych uczestników szkolenia pragniemy kłaść duży nacisk na kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do koszykówki, aby każda z nich czerpała jak najwięcej radości podczas gry. Pamiętamy, że zajęcia i sport to również dobra zabawa i uśmiech z podjętego wysiłku. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia w hali sportowej przy SP nr 1 w poniedziałki i środy w godzinach:

PANTERY CZARNE – DZIEWCZĘTA rocznik 2008 r – GODZ 15.00-16.30

PANTERY RÓŻOWE – DZIEWCZETA 2009 I MŁODSZE GODZ 16.30-18.00

oraz czwartek PANTERY CZARNE 15.00-16.30.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.panteryszubin.pl  oraz zapoznanie się z zaproszeniem na zajęcia.

CELE
               Działalność klubu wg kolejności działań polegać ma na:
          – zachęceniu dzieci z klas 1-4 do zajęć dodatkowych piłki koszykowej; – rozpoczęcie regularnych treningów koszykarskich; – szlifowanie umiejętności podczas ogólnopolskich turniejów towarzyskich, – udział w rozgrywkach ligowych KPZKosz, – kreowanie mody na koszykówkę w mieście Szubin i regionie, – stworzenie miejsca, które zawodnicy i rodzice będą traktować jako swoje, W konsekwencji tych działań pragniemy być znaczącym ośrodkiem koszykówki dziewcząt w województwie kujawsko-pomorskim oraz na arenie ogólnopolskiej.
          Pomóżcie nam osiągnąć CEL!

Sztab szkoleniowy
          Dorota Adamczewska – licencja kat C, staż 22 lata
          Adam Adamczewski – licencja kat B, staż 21 lat
          Rafał Bejtka – licencja kat C, staż 2 lata
          Radosław Janik – licencja kat C, staż 10 lat

Kontakt Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz!
          Marek Szczygieł – 668-449-033, Dorota Adamczewska – 606-856-050 lub e-mail: klub@panteryszubin.pl